.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Koga birate?

Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Vote_lcap79%Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Vote_rcap 79% [ 11 ]
Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Vote_lcap21%Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Vote_rcap 21% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 14


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 9:40 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Jebiga, zato su oni u Noćnoj zadovoljni iako ne idu u Krtičnjak svaki dan. :DDD

27Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 9:42 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
A je l' se kaže very fun ili very funny? :hmm: Niane, ti si stručnjak, kako je pravilno?

28Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 9:45 am

Nian

Nian
"Very Funny" :hmm:
A imam jedno pitanje za tebe : Sta bi radila da imas bice koje je pola Regar, pola zmaj?

29Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 9:49 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Jebala. Šta god da je.

30Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 9:52 am

Nian

Nian
DA!!! Kao svaki brat! Izvadi jatagan i masi njime!!! Mada me sva ta pederaska burzoazija plasi, okej... Tolerisacu... OVaj put.

31Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 9:57 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Ja? Molim? Odakle meni jatagan?
PS: A je l' bi taj polučovek-poluzmaj mogao da mi peva ljubavne pesme možda?

32Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 9:58 am

Nian

Nian
Verovatno bi ti oprljio obrve... Deo kose... Stidne dlacice... Y'know... The usual...

33Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 10:01 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Ja bih se sklonila :P A i živimo u 21. veku, ko još ima dlačice, znaš, tamo dole?

34Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 10:07 am

Nian

Nian
Otkud znam dal' se snajke na brdovitom Balkanu briju? Ovde, u krasnoj Jevropi mi pricaju da smo zaglavljeni u devedesetima... A ko je jos imao para da se brije devedesetih?!

35Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 10:10 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Hahhahah laži ti pričaju, crni sine.

36Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 10:13 am

Nian

Nian
Crn? Nisam ja crn! Zut sam! Brat Kinez, bre!!! A ovi homo-vikinzi ovde mi pricaju da sam arapin... >.> Na kraju i ne znam dal' sam iz Srbije, Irana il' sam pao s Marsa!!! :O

37Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Sep 08, 2011 10:20 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Pusti budale.

38Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Čet Dec 01, 2011 10:40 pm

♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦
Rhaegar's groupie ::Zmaja, al' velikog, da može da se jaše. A ne bih se bunila ni na zmaja koji može da se jaše iako ne leti, ako shvatate na šta mislim.

ccc... xD

kad se već "jaše" ja hoću jezovuka xDD

http://www.artworldforum.net

39Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Pet Dec 02, 2011 2:18 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
I to albino jezovuka, ako je moguće. :D

40Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Ned Dec 04, 2011 4:59 am

♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦
kako se mi fino razumijemo... xD

http://www.artworldforum.net

41Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Sre Dec 07, 2011 9:44 am

Neyra

Neyra
jezovuci hahaha
ja citala prevod strahovuci xD

42Jezovuci vs. zmajevi? - Page 2 Empty Re: Jezovuci vs. zmajevi? Sre Sep 19, 2012 6:24 am

hear me roar

hear me roar
oba <3

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu