.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dakle?

Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_lcap40%Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_rcap 40% [ 6 ]
Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_lcap0%Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_lcap13%Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_rcap 13% [ 2 ]
Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_lcap20%Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_rcap 20% [ 3 ]
Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_lcap0%Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_lcap0%Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_lcap7%Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_rcap 7% [ 1 ]
Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_lcap0%Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_lcap7%Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_rcap 7% [ 1 ]
Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_lcap13%Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_rcap 13% [ 2 ]
Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_lcap0%Koga biste vratili iz mrtvih?(svi oni koji nisu citali ili gledali Igru prestola,a nameravaju,neka ne ulaze u ovu temu) - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 15


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

Neyra

Neyra
Neda, Joryija i Lady

♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦
džoni bi ::
Rhaegar's groupie ::Vau, i ti je zoveš Kučka Ket? :DDDD
naravno.kad je kučka.

nju svi zovu kučka ket... xDD

nego, @topic: jao što je meni džorija bilo žao... on je baš nekako bio normalan, fin i pošten lik.. :/
neda nema potrebe vraćati nazad, jer on koliko je glup, ponovo bi poginuo xD
možda roberta, i posaditi ga na presto i sve mu ispričati i onda da kazni sviju... muhahahahhahaha.... 3:D

i drogu možda... nije zaslužio smrt... :/

http://www.artworldforum.net

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
neda nema potrebe vraćati nazad, jer on koliko je glup, ponovo bi poginuo xD
Da. >.>
Uh, valjalo bi vratiti tog lika...Mada ja mislim da nije mrtav. o.O

Witcher

Witcher
Ne dirajte mi Neda Angry
Ned je ziv, vargovo se u onu macku sto plasi Lanistere.

FreeNightFalls

FreeNightFalls
neda nema potrebe vraćati nazad, jer on koliko je glup, ponovo bi poginuo xD
lol okrutno, ali donekle istinito... i valjda bi naucio lekciju jednom za svagda posle prve smrti XD

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Jednom Ned, uvek Ned. Nažalost. :|

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Kasela i Mycaha. Umrli su zbog gluposti i zbog toga mi je žao. Ostale ko jebe, morali su tako da završe.

Jocasta Nu

Jocasta Nu
Nikako ne mogu da se odlučim :/
Ali, odbijam da verujem da je Sirio umro, Droga i Džorija sam obožavala, mada oni ne bi mnogo pomogli razvoju situacije.. Tako da definitvno Rhaego, jer bi bio fantastičan lik, i pravi prestolonaslednik.

hear me roar

hear me roar
Lady
sve ostalo bi previse menjalo pricu..a ona je bila potpuno neduzna. Place

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu