.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Čet Avg 25, 2011 11:03 pm

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Dakle? :D

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

Cheyenne Stark

Cheyenne Stark
Zenka-Arwen
Muzjak-Layne

https://www.facebook.com/profile.php?id=1466131512

džoni bi

džoni bi
Boromir! In love

4Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Pon Sep 12, 2011 11:13 am

Assassin

Assassin
Stidi se!!! Vredjas Boromira tako jer si njegovo plemenito ime dala vuku!!! Unlike Angry

:hmm:

Batman! :D

"Batmane drz ga!"
"Batmane k' meni!"
"To the Batmobile!" Ax, da ovde sam se malo uziveo vec... :D

5Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Pon Sep 12, 2011 11:50 am

Noldor

Noldor
Gricko

Lajka

https://www.youtube.com/user/SnafuWarrior

boggy

boggy
Ajnštajn. Šta ću kada obožavam ovaj film: http://backtothefuture.wikia.com/wiki/Einstein

džoni bi

džoni bi
Assassin ::Stidi se!!! Vredjas Boromira tako jer si njegovo plemenito ime dala vuku!!! Unlike Angry

:hmm:

Batman! :D

"Batmane drz ga!"
"Batmane k' meni!"
"To the Batmobile!" Ax, da ovde sam se malo uziveo vec... :D


to je iz moje ljubavi prema boromiru inače..
a i vuk je plemenita životinja,tako da more.v.v

Assassin

Assassin
Xa,xa,xa. Salim se, meni je vuk omiljena zivotinja. :)
Ali nikoga ne bih nazvao Boromir, postoji samo jedan Boromir i to je Sean Bean. :D

džoni bi

džoni bi
dobro,dobro,aj neka onda bude žućo.xDD

10Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Uto Sep 13, 2011 8:58 pm

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Hahaha, Džeki !

11Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Sre Sep 14, 2011 1:10 am

Witcher

Witcher
War

12Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Sre Sep 14, 2011 2:09 am

Annareah

Annareah
Ice :D

13Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Čet Sep 15, 2011 5:25 am

Bianka Clegane

Bianka Clegane
Annareah ::Ice :D

Niceee, odlično ime za jezovuka!

14Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Čet Sep 15, 2011 5:34 am

Annareah

Annareah
Bianka Clegane ::
Annareah ::Ice :D

Niceee, odlično ime za jezovuka!


Hvala Kako biste vi dali ime svom jezovuku? 650269930

15Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Pon Sep 19, 2011 6:40 pm

Assassin

Assassin
A kako se to "Ice" odlicno rimuje sa tim "Nice". :D

Come to me Ice, I am feeling nice... :D

16Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Čet Sep 22, 2011 7:44 am

boggy

boggy
Assassin ::A kako se to "Ice" odlicno rimuje sa tim "Nice". :D

Come to me Ice, I am feeling nice... :D

'cos I want a slice. :)

17Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Sub Sep 24, 2011 3:55 am

Bianka Clegane

Bianka Clegane
boggy ::
Assassin ::A kako se to "Ice" odlicno rimuje sa tim "Nice". :D

Come to me Ice, I am feeling nice... :D

'cos I want a slice. :)

:) :) :) :) :)

18Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Čet Sep 29, 2011 11:10 am

Assassin

Assassin
boggy ::
Assassin ::A kako se to "Ice" odlicno rimuje sa tim "Nice". :D

Come to me Ice, I am feeling nice... :D

'cos I want a slice. :)

Big part of Dice. :D

19Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Pet Sep 30, 2011 1:44 am

Nissa Nissa

Nissa Nissa
Dala bi mu ime Assassin..:D

20Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Pet Sep 30, 2011 3:18 am

džoni bi

džoni bi
ja b' slayer

21Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Čet Dec 01, 2011 10:52 pm

♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦
hm... nisam nikad razmišljala... xD
ali ako je crni onda bi sigurno bio Yuki :haha:
ili sebastjan, ili ako je ženka, onda živka.... (dobro, dobro, znam da se moje mace tako zovu, ali su mi prjaćka imena :3)

http://www.artworldforum.net

22Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Ned Jan 29, 2012 12:04 am

Assassin

Assassin
Nissa Nissa ::Dala bi mu ime Assassin..:D




Assassin nije kul ime za jezovuka. :P :hmm: Sta je bilo misevi No, no Unlike


:D

23Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Empty Re: Kako biste vi dali ime svom jezovuku? Čet Jun 28, 2012 3:32 am

Jocasta Nu

Jocasta Nu
Meni se jako sviđa ime Nymeria, kontam da bih ženku tako nazvala.
A mužjak.. Uf xD verovatno bih izabrala neko ime iz neke druge sage.. Vidim Gospodar je popularan, pa bih odatle mogla da pozajmim imena kao Eomer ili Aragorn. Ili Drogo xD

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu