.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Čet Dec 29, 2011 9:41 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Zamka za snove- Stiven King

Ovde se baš ozbiljno ufiksao kada je pisao.

52Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pet Dec 30, 2011 2:05 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Poslednji ruski car

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

53Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Uto Jan 03, 2012 12:03 pm

Lord M.

Lord M.
Neil Gaiman~Američki Bogovi

54Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sre Jan 04, 2012 10:35 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Mi samo na ovoj temi postujemo. lol

Isijavanje od Kinga

55Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Jan 09, 2012 1:39 am

Lord M.

Lord M.
^a izgleda da se King najvise cita lol poceo sam Pustare... Od Kinga naravno :D

56Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sre Jan 11, 2012 1:50 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Ja čitam Raskršće Sumraka, 10. u Točku Vremena, nije od Kinga. A posle toga ću Vreću kostiju. :P

57Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Čet Jan 19, 2012 4:47 am

FreeNightFalls

FreeNightFalls
Zavrsila Hobita, amazaing je naravno. Ne znam zasto su mi neki rekli da je tezak, pa to je pisano za decu pobogu lol Kad nadjem vremena zelim da zavrsim Gospodara prstenova, dugo sam odlagala... Cita mi se i King, od njega sam procitala sam Keri...

58Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sub Jan 21, 2012 9:46 am

Lord M.

Lord M.
ako im je Hobit težak šta bi tek rekli za Silmarion lol

59Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sub Jan 28, 2012 11:59 pm

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Haha, pa jebiga, ima više od dva lika, šta 'oćeš ? :P
Poč'o Herbertovu Dinu.

60Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Ned Jan 29, 2012 10:57 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
"Marija Kiri" - Eva Kiri

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

61Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sub Feb 04, 2012 7:22 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Negde sam na sredini Božanskog Cara Dine i .. pa dobro je kao i prva tri dela, ali je stvarno WTF.
Spojler:

62Koju knjigu trenutno čitate? - Page 3 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Ned Feb 05, 2012 10:26 am

Annareah

Annareah
'Pakao' Dante 2 put :P

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Similar topics

-

» Šta trenutno slušate ?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu