.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Empty Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Uto Maj 29, 2012 12:19 pm

vladeidos

vladeidos
Na kraju knjige Ples zmajeva Džon je uboden od strane svoje braće...Da li je u pitanju još jedno Martinovo poigravanje sa našim emocijama ili će Džon preživeti? Lično mislim da bi za priču bilo jako loše ubiti Džona na ovom mestu jer je on jedini svestan opasnosti koja preti od tuđina. Osim toga bilo bi mi veoma žao ukoliko je Džon zaista mrtav jer mi je jedan od omiljenih likova pored Arje i Deneris. Osim toga Džon je isuviše važan za nastavak priče i to je upravo razlog zašto ne želim da verujem da je zaista mrtav. Šta vi mislite? :hmm:

2Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Empty Re: Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Pet Jun 08, 2012 2:53 am

Roaddog

Roaddog
A zar je ubistvo Roba na crvenoj svadbi bilo na mestu? Pa i on je taman ujedinio sever pod svojom vlašću i fik... ode glava. (F*kin Freys) Iskreno ne znam šta da mislim. Bilo bi lepo da preživi, ali ko bi ga spasao? Jedino mi pada na pamet crvena veštica Melisandra... A opet šta se dešava sa Stanisom? Jel stvarno poražen? To bi valjda ova lujka videla u svojim vatrama? Možda opet dodje Stanis i napravi haos na zidu... ko zna... jedino nam ostaje da se nadamo da će Snežni preživeti (ili vaskrsnuti)... Ko će dočekati sledeću knjigu!!!! :)

3Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Empty Re: Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Čet Jun 28, 2012 4:01 am

Jocasta Nu

Jocasta Nu
Ne verujem.

4Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Empty Re: Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Sub Jun 30, 2012 1:52 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Temi nije mesto ovde. Prebacena

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

5Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Empty Re: Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Pon Jul 02, 2012 11:12 pm

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Melisandra će pomoći u oživljavanju ili će preći u Ghosta.

6Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Empty Re: Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Pon Jul 09, 2012 3:56 am

Roaddog

Roaddog
Ma i ja ne verujem da će se tako završiti. Možda i Melisandra umeša svoje mađioničarske prste, ali ne verujem da će nastradati... ne ovako glupo... A vidiš taj prelazak u Ghost-a mi nije ni pao na pamet... Ne verujem da će se loza Starka ugasiti. Bren nema šanse da se vrati na presto Winterfell-a, ali zato mali Rikon ili Džon su mi vrlo verovatne opcije... Iako je Džon odbio šansu. Ne znam... Jedva čekam sledeću knjigu :)

7Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Empty Re: Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Sre Jan 30, 2013 11:10 am

Mackoni

Mackoni
Ono sto sam procitao na stranim forumima je da je Jon ustvari sin Lyanne and Rhaegara.Strasno mi se svidja ova ideja ... sad kako ce oziveti ima vise nacina i teorija ali ... :)

8Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Empty Re: Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Sre Mar 06, 2013 4:36 am

ehej

ehej
nije

9Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Empty Re: Da li je Džon Snežni zaista mrtav? Pon Jun 03, 2013 9:36 am

vojajo

vojajo
Nema sanse dzon da bude mrtav,:Postoji teorija da ce on biti jedan od jahaca zmaja,jer troglavi zmaj mora imati 3 jahaca deneris ..... i jos dva,ali to nece biti ni baristan ni niko drugi.A pisac mora da dzona izvuce iz nocne straze.tako da ne verujem,nisam stigao do plesa sa zmajevima sad citam gozbu za vrane 2.ovo je bar moja teorija.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu