.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ziveli biste u...

Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_lcap56%Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_rcap 56% [ 10 ]
Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_lcap17%Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_rcap 17% [ 3 ]
Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_lcap6%Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_rcap 6% [ 1 ]
Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_lcap11%Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_rcap 11% [ 2 ]
Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_lcap6%Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_rcap 6% [ 1 ]
Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_lcap6%Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_rcap 6% [ 1 ]
Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_lcap0%Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_lcap0%Na kom mestu biste voleli da zivite? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 18


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Na kom mestu biste voleli da zivite? Ned Avg 14, 2011 12:26 pm

Nissa Nissa

Nissa Nissa
U kom mestu u Vestoresu biste voleli da zivite?

2Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Ned Avg 14, 2011 12:28 pm

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Zimovrel ♥️ Sa Eddardom. :)

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

3Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Ned Avg 14, 2011 12:28 pm

Nissa Nissa

Nissa Nissa
Casterely Rock (Livacka stena) ili mozda Bravos. :D
Ili Wintefell xD



Poslednji izmenio Lady Hill dana Sre Avg 24, 2011 7:10 am, izmenjeno ukupno 1 puta

4Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Pon Avg 15, 2011 7:06 am

Libby Lannister

Libby Lannister
Winterfell, najlepsi mi je, nekako. :D

5Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Pet Avg 26, 2011 1:55 am

Missens

Missens
Winterfell

6Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Pet Avg 26, 2011 3:03 am

Annareah

Annareah
Winterfell ....Mada bih voljela da zivim i na Wallu,makar kuvarica da im budem :D

7Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Pet Avg 26, 2011 5:31 am

Blair ♥

Blair ♥
Winterfell

8Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Pet Avg 26, 2011 9:30 am

Cheyenne Stark

Cheyenne Stark
Kings landing

https://www.facebook.com/profile.php?id=1466131512

9Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Sub Avg 27, 2011 9:38 am

bloodsucker

bloodsucker
Winterfell

10Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Uto Avg 30, 2011 1:33 am

FreeNightFalls

FreeNightFalls
Zimovrel :D

11Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Sub Sep 03, 2011 8:52 am

Bianka Clegane

Bianka Clegane
Zimovrel. Iako ne volim zimu, što samo još više pokazuje koliko mi se dopao <3

12Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Sub Sep 03, 2011 9:22 am

Noldor

Noldor
Glasao sam za Dornu,ali mogu reci da ni Zimovrel nije lose mesto,dvoumio sam se,ali ne volim toliko hladnocu :)

https://www.youtube.com/user/SnafuWarrior

13Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Pon Sep 05, 2011 10:58 am

♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦
Winterfell.. zato što je na sjeveru i uvjek je fino hladno... :3 tj, nikad nije vruće... a o5 nije ni prehladno kao na zidu ili čak preko zida.. xD

aliiiiii... xD
Spojler:

http://www.artworldforum.net

14Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Uto Sep 06, 2011 7:31 am

Bianka Clegane

Bianka Clegane
Bianka Clegane ::Zimovrel. Iako ne volim zimu, što samo još više pokazuje koliko mi se dopao <3

Da se citiram :) i dopunim: i na Zidu! To bi bilo neverovatno!

15Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Čet Sep 08, 2011 10:04 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Zmajkamen. I da, što su svi nazivi na engleskom? :hmm:

16Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Čet Sep 08, 2011 11:55 pm

boggy

boggy
Najradije u Starigradu, mada može i Dorna.

17Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Pet Sep 09, 2011 12:36 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Verovatno su gledali samo seriju bez prevoda.

Dragonostone ili Across the Narrow Sea

18Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Pet Sep 09, 2011 10:30 am

Nissa Nissa

Nissa Nissa
Ja sam gledala seriju sa prevodom,ali postoje oni koju su gledali bez,pa sam stavila.
Znaci,ja bi Bravos,Zmajkamen,ili Zimovrel. :)



Poslednji izmenio Lady Hill dana Pet Sep 09, 2011 10:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

19Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Pet Sep 09, 2011 12:21 pm

FreeNightFalls

FreeNightFalls
Dorna ne jer ne podnosim pustinje... Bravos je previse freaky i nema drvece! Zimovrel ima sumei i ima vruce banje + hladnije vreme :3 Starigrad je ok, Ne svidjaju mi se gradovi preko mora i sve gde je bila Deni. Kraljeva Luka smrdi previse. Zmajkamen se cini cool.

Mene zanima kako izgleda Zvezdopad : D za sada ima samo kratak opis, ali naziv i sve ostalo se cini lepo.

20Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Sub Sep 10, 2011 1:43 am

Bianka Clegane

Bianka Clegane
FreeNightFalls ::Dorna ne jer ne podnosim pustinje... Bravos je previse freaky i nema drvece! Zimovrel ima sumei i ima vruce banje + hladnije vreme :3 Starigrad je ok, Ne svidjaju mi se gradovi preko mora i sve gde je bila Deni. Kraljeva Luka smrdi previse. Zmajkamen se cini cool.

Mene zanima kako izgleda Zvezdopad : D za sada ima samo kratak opis, ali naziv i sve ostalo se cini lepo.

I meni su gradovi u kojima je bila Deni izgledali u potpunosti odbojno. Od priče o tome kako se, da tako kažem, treniraju Neokaljani od malih nogu, bilo mi je muka. Gospodari, robovi... uopšte ne bih volela da živim tamo.

21Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Sub Sep 10, 2011 2:04 am

boggy

boggy
I mene takođe zanima Zvezdopad. E sad, ispašče ko da lobiram za Dornu, ali nije tamo svuda pustinja. Kao što je na jednom mestu u, valjda, Oluji mačeva opisano: postoje 3 tipa Dornjana, slani- koji žive pored mora, peščani- koji su u pustinji, i kameni- koji žive na planinama na granici sa Hvatom. Tim trećima pripada i Zvezdopad.

22Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Sub Sep 10, 2011 5:15 am

FreeNightFalls

FreeNightFalls
^ poptuno si u pravu, ali posto se Martin skoncentrisao na 'pustinjske' Dornjane, ja sam ove druge skroz zanemarila xD o drugima ce verovatno da pise posle... Zvezdopad pripada kamenim, sigurno? o_O posto znam da je na obali mora?

23Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Sub Sep 10, 2011 8:41 am

boggy

boggy
E prevideo sam da se nalazi na moru, mislio sam da je samo na reci. Ne verujem da će puno da piše od njima, ipak nisu oni poenta priče. :)

24Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Sub Sep 10, 2011 12:02 pm

FreeNightFalls

FreeNightFalls
pa nisu, ali opet Martin voli detaljno da pise :D

25Na kom mestu biste voleli da zivite? Empty Re: Na kom mestu biste voleli da zivite? Ned Sep 11, 2011 10:34 am

Assassin

Assassin
Tipicno da ce svi da glasaju za Zimovrel pogotovo devojke. :P
A i tipicno da cu ja da glasam jedini za Bravos (Faceless Ones. :D). :)
Mada bih i u Starigradu i na Zidu definitivno proveo neko vreme, kao i u ostalim slobodnim gradovima. :)

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu