.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Uto Nov 22, 2011 9:52 pm

Cheyenne Stark

Cheyenne Stark
Slazem se za to, u danasnjem svetu treba imati bar nekakvog osecaja za moral. Ali u tom svetu, i u tom vremenu kad bi bukvalno otac sinu zabo noz u ledja, pametnije, mudrije bilo je biti kao Maloprstic. Borba za opstanak, jednostavno. Ako ti ne zeznes nekog, okej prijatelju, neko ce tebe.

https://www.facebook.com/profile.php?id=1466131512

27Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Sre Nov 23, 2011 2:55 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Zezni ti one koji bi tebe zeznuli, ali onako, bez trunke morala....ne mogu takvog lika da volim.

28Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Sre Nov 23, 2011 5:25 am

Bianka Clegane

Bianka Clegane
Mislim da Petir radi sve što radi, zato što pati od kompleksa niže vrednosti: njegovo poreklo, neuzvraćena ljubav, drži kovnicu u svojim rukama, ali ga i dalje svi gledaju kao veoma korisnog slugu, i ništa više... Posvetio je ceo život da se osveti svima, da bi mogao da kaže: "BU! I got you!" Za mene je to ... izgubljeno vreme. Umesto da uživa u tome što je na mestu na kome se nalazi, i dalje misli da uvrede koje je doživeo pre toliko godina...

29Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Sre Nov 23, 2011 6:04 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Jao što mi ga je žao, buhuhu...
Da, ima on svoje razloge zašto se tako ponaša, ali njega ništa ne može u potpunosti da opravda.

30Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Sre Nov 23, 2011 7:40 am

FreeNightFalls

FreeNightFalls
Bianka Clegane ::Kod mene je baš obrnuto :) Zanimljivi su mi ljudi koji ostaju dobri uprkos svemu, a pokvareni i lukavi ljudi su mi dosadni, jer je najlakše ponašati se na takav način...
Ja bas mislim da je teze uvek biti dobrica... Jer niko nije u potpunosti dobar, to je u ljudskoj prirodi. A jos jedan razlog sto volim ove Martinove knjige jeste sto nista nije crno-belo. Pogotovo ljudi.

31Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Sre Nov 23, 2011 10:21 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Pa mislim da je to i rekla. :hmm:

32Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Čet Nov 24, 2011 7:53 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Martin nema ništa crno-belo, u tome se slažem. Svet, mesta, ljudi...

Petir mora da radi ono što je prikazano. Nije veliki plemić, nije ratnik, ali nije ni seljak ili običan čovek. Snalažljivost ga jedino drži visoko.

Meni su lično u svakom delu zanimljiviji anti-heroji nego kuvari koji otkrivaju da su kraljevi.

33Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Čet Nov 24, 2011 11:02 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Slažem se, ali ipak ne mogu da volim nekoga poput Maloprstića...

34Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Čet Nov 24, 2011 10:06 pm

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Ja sam zavolela Sendora u drugoj knjizi :3 I Sansu, ne znam zašto. O.o

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

35Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Pet Nov 25, 2011 2:39 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
I ja :D Ali on i nije toliko loš...gori je onaj njegov brat.

36Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Pet Nov 25, 2011 7:23 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Ma jeste on loš, ali opet... Ne znam xD Sve jedno ga volim xD

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

37Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Pet Nov 25, 2011 8:58 am

Nissa Nissa

Nissa Nissa
I meni su se oni dopali....a Sansa mi je i dalje neka glupacica,ali manje.....i stvarno,nista nije crno i belo. :D

38Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Pet Nov 25, 2011 10:27 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Ja sam Sansu zavolela iako je glupa. Ne znam zašto. -.- xD Izgleda da je ja jedina volim. :roll:

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

39Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Pet Nov 25, 2011 10:56 am

Rhaegar's groupie

Rhaegar's groupie
Nisi jedina! <3
I ne, nije glupa, samo je nezrelo derište u prvom delu, kasnije sazreva...

40Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Sub Nov 26, 2011 3:36 am

Bianka Clegane

Bianka Clegane
Nathalie Stark ::Ma jeste on loš, ali opet... Ne znam xD Sve jedno ga volim xD

Ma nije loš :) Pas radi ono što gazda kaže, tj. ono što mora. Nije surov kada ne mora, kada nešto zavisi od njega...

41Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Sub Nov 26, 2011 5:27 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Ma on je sam rekao da mu ubijanje pričinjava zadovoljstvo. Ali ni on nije skroz zao. Ima i svoju dobru i lošu stranu.

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

42Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Sub Nov 26, 2011 5:55 am

Nissa Nissa

Nissa Nissa
Nathalie Stark ::Ma on je sam rekao da mu ubijanje pričinjava zadovoljstvo. Ali ni on nije skroz zao. Ima i svoju dobru i lošu stranu.
Kao i svi. :)

43Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Ned Nov 27, 2011 9:36 am

FreeNightFalls

FreeNightFalls
Ok jedini koji nema dobre osobine je onaj grizac i onaj drugi ogromni, valjda brat od Pseta i njihova druzina koji jedu, ubijaju i seku sve zivo oko njih.

44Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Pon Nov 28, 2011 3:00 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
E da :D Gregor je skroz zao. ^^

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

45Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Pon Nov 28, 2011 6:10 am

Nissa Nissa

Nissa Nissa
Joooj meni su Grizac i Rordz brrr :O

46Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Pon Nov 28, 2011 11:16 am

FreeNightFalls

FreeNightFalls
Mislim da se tu svi slazu da su oni na crnom lol sigurno ima jos neko...

47Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Uto Nov 29, 2011 12:02 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Pod skroz zli možemo staviti Lorča Ejmorija, Remzi Boltona, te onu Vargovu ekipu. Gregor i njegovi ljudi su zli, ali su više glupi i uskoumni.

Slede spojleri o Sendoru.

Spojler:

48Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Uto Nov 29, 2011 2:23 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
A morala sam da pročitam ovo za Sendora, iako je spojler. :3
Nadam se da je tako. xD Postala sam opsednuta njime u drugoj knjizi. O.o

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

49Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Sre Nov 30, 2011 7:55 am

Bianka Clegane

Bianka Clegane
DžejmiLanister :: Pod skroz zli možemo staviti Lorča Ejmorija, Remzi Boltona, te onu Vargovu ekipu. Gregor i njegovi ljudi su zli, ali su više glupi i uskoumni.

Slede spojleri o Sendoru.

Spojler:

I ja to mislim za Sendora :)

50Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 2 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Ned Dec 18, 2011 12:27 pm

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Spojler:

Nego skroz zao je i onaj Divljanin koji hoće da kokne Jona kada im se pridružuje i što stalno sumnja. Ima oklopp od kostiju ili nešto tako.

U tu družinu ubacimo i onog volšebnika i Carta, te one Gissane. VIše ljigavi nego zli, ali neka naznaka sivila se ne vidi među njima.

Skroz svetli lik - jedini koga takvog vidim su Mira i Džodžen Rid, i nekoliko vazala Starkova.

Sada se opasno udaljavam od teme.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu