.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? - Page 3 Empty Re: Omiljeni likovi i neomiljeni likovi? Uto Feb 14, 2012 12:58 pm

Roaddog

Roaddog
Prvo pozdrav svima pošto sam se tek priključio forumu. Drugo jedna digresija - Martin je kao i većina Amera u nekom tripu. Svi nejgovi likovi su ili užasno dobri ili užasno loši.
Pa tako dolazimo do omiljenih likova: (užasno dobri) Ned Stark! oličenje svega dobrog i pravednog na svetu! U takvom maniru je i decu odgajao pa su svi na svoj način dobri. Džon i Arja se pomalo izdvajaju, jer su prepušteni sami sebi i zato ih malko više gotivim od ostale dece gosprdara Starka. E sad drugi :)
Tirion! legenda!!! Karaktr kakvog nema u čitavom Vesterosu! Njemu blizak je po meni Petir. sve je tačno što ste rekli... kompleksaš, ali sposoban. I moje srce je uz sposobne ljude.
Deni Stormborn mi je ok kao i njen vitez Džora. U seriji mi se više svidja... fizički :)
Sendor je bodyguard. Čoveku su bitne pare, ali pokazao je da ima respekta... nešto kao respekt medju piratima... i zato moj glas ide i njemu. Ne bih zaboravio ni debelog Sema i Mormonta kao ni sve dobre likove sa zida uključujući i meštra Emona. Kuća Martel mi je isto ok... ne svi likovi, ali većina. Onaj džin sa sekirom mi je kul :)
Brijena devica od Oporja takodje jako pozitivan ali nesrećan lik.
Nadam se da nisam promašio nekog... ali svi ostali su mi manje više nedefinisani ili ih ne gotivim. Medju ludake stavljam Freje i onog kretena Krastera koji rodjenim kćerima pravi decu... bolest!
e da i još nešto. Neko na početku (prvoj strani) napisa da je Ned obešen.
Spojler:

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu